Kelionės į kalnus – kopimas į Kilimandžaro ir Meru viršūnes, safaris Taganrire ir Ngorongoro nacionaliniuose parkuose ir poilsis Zanzibare

Galbūt atėjo laikas įgyvendinti vieną iš Jūsų svajonių ir pasiekti “Afrikos stogą”? Kilimandžaro viršūnė – aukščiausia Afrikos kontinente, jos aukštis 5895 metrai. Tai viena iš lengviausiai pasiekiamų aukštų pasaulio viršūnių, lepinanti žygiu nuo atogrąžų lietaus miškų ir alpinių pievų iki ledynų.  Labai nemėgstame vaikščioti tomis pačiomis vietomis, todėl kilsime Machame (sako čia  įspūdingiausi vaizdai), leisimės Mweka maršrutu.   

Aklimatizacijai  (pripratimui prie aukščio ) iš pradžių kopsime į 4566 m aukščio Meru viršūnę, esančią visai šalia Arušos miesto ir apie 70 kilometrų nuo Kilimandžaro kalno.  Šio kopimo ypatumas yra tas, kad maršrutas vingiuoja per Arušos nacionalinį parką su kaimenėmis žirafų, buivolų, pavianų, Afrikos tapyrų ( Pumba) ir kitų gyvūnų – niekur kitur kopiant į kalnus nesutikome tiek daug gyvūnų.  Tai nebus sudėtingi kopimai,  visą laiką kilsime vienokiu ar kitokiu taku. Žygiuose mus lydės nešikai, patiems daiktų neštis nereikės.  Kopiant į Meru viršūnę, trys nakvynės bus stovyklose,bendrabučio tipo kambariuose, o kopiant į Kilimandžaro viršūnę, penkios nakvynės bus palapinėse.

Būnant Afrikoje, visada verta sudalyvauti safaryje, todėl po kopimo į Kilimandžaro ir Meru viršūnes bus galima aplankyti Taganrire ir Ngorongoro  nacionalinius parkus, po kurių grįšime į Arušą. Safario metu dvi nakvynės  bus fantastiškame 4* viešbutyje, įkurtame kavos plantacijoje, su pilnu maitinimu. Na o po safario norintys galės pratęsti poilsį Zanzibare, vandenyno pakrantėje. Nevykstantys į Zanzibarą turės laisva poilsio dieną Arušoje. 

Galimi kelionės variantai:

Kopimas į Meru ir Kilimandžaro viršūnes. Kelionės datos 2023 sausio 4 – 17 dienomis, kelionės kaina 3250 eur. Detali programa yra čia. 

Kopimas į Meru ir Kilimandžaro viršūnes ir safaris Taganrire / Ngorongoro nacionaliniuose parkuose. Kelionės datos –  2023 sausio 4 -19 dienomis, kelionės kaina 3950 eur. Detali progama yra čia. 

Kopimas į Meru ir Kilimandžaro viršūnes, safaris Taganrire ir Ngorongoro nacionaliniuose parkuose, poilsis Zanzibare. Kelionės datos 2023 sausio 4-21 dienomis, kelionės kaina 4250 eur.  Detali programa yra čia. 

Daugiau informacijos – tel +37062010880 , nuotykiai@neverestadventures.lt 

Kelionės organizatorius – MB YMONĖ, licenzijos nr 14152